FPS Klasiği Shadow Warrior, Android'e Geldi!

FPS Klasiği Shadow Warrior, Android'e Geldi!

Devolver DigitalShadow Warrior Classic Redux ismiyle 1990'lı yılların unutulmaz FPS oyunlarından bir tanesi olan Shadow Warriror'u Android platformuna taşımayı başardı. 

İlk olarak 1997 yılında MS-DOS için yayınlanan Shadow Warrior, Doom'dan sonra belki de en çok oynanan FPS oyunlarından bir tanesiydi. Oyunu eşsiz yapan özelliği ise ateşli silahların yanı sıra yanımızda taşıdığımız Samuray kılıcını da kullanabiliyor oluşumuzdu. 2012 yılında Shadow Warrior ismiyle tekrar karşımıza çıkan oyun, eski yapısını koruyarak geliştirilmesi sebebiyle oldukça beğenilmiş ve Shadow Warriror 2'nin yolunu açmıştı. 

Bugün yapılan açıklamayla da Devolver Digital, geçtiğimiz günlerde Steam üzerinden yayınlandığı, orijinal oyunun elden geçirilmiş hali Shadow Warrior Classic Redux'u Google Play Store üzerinden de yayınladığını açıkladı. Steam versiyonundan portlanan bu sürümün, çıkış gününe özel oldukça düşük fiyatla satılacağını belirten yayıncı, bu sebeple oyunun 3,59TL fiyat etiketiyle alınabileceğini söyledi. İndirimin bitmesiyle de oyunun fiyatının 10TL üzerine çıkacağı belirtildi.

Shadow Warrior Duyuruldu

YORUMLAR