Gameloft'un Ünlü Yarış Oyunu GT Racing 2 Windows 8.1 İçin Ücretsiz

Gameloft'un Ünlü Yarış Oyunu GT Racing 2 Windows 8.1 İçin Ücretsiz

Gameloft’un gerek grafikleri gerekse oynanış özellikleriyle mobil platformda büyük yankı uyandıran oyunu GT Racing 2, Windows 8.1 kullanıcıları için ücretsiz oldu! Eğer araba yarışı oyunları dikkatinizi çekiyorsa ve bu kategoride yer alan kaliteli bir yapım denemek istiyorsanız GT Racing 3 mutlaka „denenmesi gerekenler“ listenizde bulunmalı.

GT Racing 2 Microsoft ve Gameloft’un özel anlaşması gereğince kısa bir süre için tamamen ücretsiz olarak sunulacak. Bu sebeple oyunu indirmeyi düşünüyorsanız ertelemeyin derim. GT Racing 2’nin farklılaştığı nokta çok sayıda araba ve piste sahip olması. Aralarında Audi, Mercedes, Nissan ve Ford gibi otomotiv firmalarının yer aldığı oyunda toplamda 67 lisanslı araba mevcut.

Farklı oyun modlarına ve 1.400’den fazla etkinliğe sahip olan GT Racing 2’de etkileyici grafiklere yer verilmiş. Araba ve pist modellemeleri oyunun genel kalitesine olumlu katkıda bulunuyor. Fakat bazı hatalar da yok değil. Örneğin bazen arabanın dikiz aynasından yansıyan yol görüntüsü bozuk olabiliyor. Fakat bu tarz hatalar oyunun keyifli atmosferinde unutulup gidiyor.

Akıcı ilerleyen yarışlar, son sürat yarışlar ve farklı oyun modları GT Racing 2’yi mutlaka denenmesi gereken yarış oyunları arasına sokuyor. Eğer arabaları ve hız yapmayı seviyorsanız, GT Racing 2 ile bu merakınızı biraz olsun dizginleyebilirsiniz.

YORUMLAR