Gamescom 2016'nın Biletleri Tükenmek Üzere

Gamescom 2016'nın Biletleri Tükenmek Üzere

18-21 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan ve her sene oyuncuların büyük ilgi odağı haline gelen oyun fuarı Gamescom, yine Almanya'nın Köln kentinde yer alacak. Fakat bu yılki biletler şimdiden neredeyse tükenmiş durumda.

Gamescom fuar biletlerinin satışı hem Almanya'daki Saturn mağazalarından hem de dijital ortamdan yapılıyor. Fakat perşembe ve pazar günleri arasında düzenlenecek olan fuarın dijital biletlerinin 3 günü tükenmiş ve sadece pazar günü için olanlar kalmış. Mağazada yer alan biletlerin de oldukça az sayıda olduğu belirtiliyor. 

Gelen yoğun talebe karşılık fuar yetkilileri alternatif bir yöntem daha geliştirmiş. Önceden bilet alamayanlar fuar alanının girişinde bilet alabilme ihtimaline sahip olacak. Eğer içerideki kalabalık azalırsa öğleden sonrası için biletler satılacak ve bu biletleri alan oyunseverler 14.00 ve sonrasında fuar alanına giriş yapabilecekler. Her sene birbirinden güzel oyunlar ve oyun etkinlikleriyle bizleri karşılayan Gamescom bu yıl da dopdolu içeriklere sahip olacak gibi görünüyor. 

E3 2016’da Tanıtılan İlginç Donanımlar

YORUMLAR