Gearbox Homeworld Remastered Collection'ı Şubat Ayında Çıkartacak

Gearbox Homeworld Remastered Collection'ı Şubat Ayında Çıkartacak

Bilinen ve çok sevilen gerçek zamanlı strateji oyunu (RTS) Homeworld 'un yenilenmiş ve tüm bug’larından arınmış hali gelecek ay çıkıyor. Homeworld ve Homeworld 2'yi bünyesinde barındıran toplu paketin adı Remastered Collection olacak.

Gearbox uzun süren çalışmalardan sonra Homeworld ve Homeworld 2'yi bir kutuya koydu ve oyunculara sunmaya hazırlanıyor. Oyuncular tamamen yenilenmiş her iki sürümde de HD grafiklere ve yeni özelliklere şahit olacaklar. Gearbox yeni görüntü işleme metotları kullanarak oldukça etkileyici olan uzay strateji oyununu daha etkileyici görüntülerle bezemiş. 

Homeworld Remastered sahibi olan oyuncular Steam üzerinden beta oyun alanlarına da erişebilecekler. Homeworld multiplayer beta, oyunculara çok farklı bir ortam sunmaya ve uzayda rekabetin ne denli heyecanlı olabileceğini anlatmaya hazırlanıyor. Relic Entertainment tarafından 1993 ve 2003 yılları arasında geliştirilen oyun 2012 yılında Gearbox tarafından devalınarak geliştirilmeye devam edilmişti. 

Gearbox, oyunun erken siparişinde oyunculara yüzde 15 indirim sözü veriyor. Böylece 34,99 dolar olan orijinal fiyat 29 dolara düşüyor. Oyun şubat oyunun 25’inde hazır olacak. 

Homeworld Remastered Collection'ın 35 dakikalık oyun için videosu ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

 

2014 Yılının En İyi Android Oyunları

2014'ün En İyi iOS Oyunları

YORUMLAR