Geleneksel Steam Cadılar Bayramı İndirimi Başladı!

Geleneksel Steam Cadılar Bayramı İndirimi Başladı!

Valve'nin alanında büyük işler başaran oyun platformu Steam her sene Cadılar Bayramı'na özel olarak düzenlediği indirim kampanyasını bu sene de oyuncuların beğenisine sundu. Steam dönem dönem uyguladığı kampanyalarla birçok popüler oyunu makul fiyatlara oyunculara sunuyor. Sonuçta hem oyun geliştiricileri hem de oyuncular bu kampanyalardan yarar elde ediyorlar. Yurtdışında kutlanan Cadılar Bayramı'nda ise birçok yazılım firması özel kampanyalar düzenlemekte ve kaçırılmayacak fırsatlar sunmakta. Oyun sektöründe de bu kampanyaların odağı Steam olmakta. Steam, içerisinde barındırdığı oyun çeşitliliği ile Cadılar Bayramı kampanyalarının en etkili olabileceği alanlardan biri.

Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2014 yılında çok daha büyük bir boyuta sahip. Daha önceki yıllara oranla çok daha fazla oyunun ve indirilebilir içeriğin kampanyaya dahil edildiği 2014 Cadılar Bayramı kampanyasında indirimli fiyatlar 40 kuruştan başlamakta. Yüzlerce oyunun yer aldığı kampanya 3 Kasım 2014 tarihine kadar devam edecek.

Steam masaüstü uygulamasını bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Kampanyada genel olarak korku oyunları ağırlıkta olsa da farklı türde oyunlar da indirime dahil edilmiş. İndirimli oyunların hepsine bu bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz:

http://store.steampowered.com/search/?salepage=halloween2014

Şimdiden iyi oyunlar!

Battlefield Hardline'ın Çıkış Tarihi Açıklandı

YORUMLAR