GIFYouTube ile Artık Favori YouTube Videolarımızı GIF'e Dönüştürebiliyoruz

GIFYouTube ile Artık Favori YouTube Videolarımızı GIF'e Dönüştürebiliyoruz

Fenomen olma eğilimi olan yeni bir siteyle karşı karşıyayız. İlginç bir fikir ile ortaya çıkan, henüz resmi bir site olmasa da kullanılmaya başlayan GIFYouTube.com ile artık YouTube videolarımızı rahatlıkla GIF'e çevirebiliyoruz.

Bir zamanların favori resim ögelerinden olan, aslında hala kullanılan GIF'ler özellikle kolay dönüştürücüleri olmadan yapılması zor şeylerdi. Şimdi ise yeni açılan GIFYouTube adlı site ile birlikte sadece bir kaç adım. Videonun tamamını çevirmese de, şimdilik sadece belirlenen kesitleri alan ve ona göre GIF boyutu ayarlayan site kullanılmaya başlandı bile.

Özellikle Google Chrome'da çok daha harika çalıştığı söylenen GIFYouTube, özellikle GIF yapmayı seviyorsanız deneyebileceğiniz bir alternatif. Bu şekilde giderse yakın zamanda bir hayli ünlü olacağını düşündüğümüz bu siteye gitmek için bu linke tıklayabilirsiniz.

Siteye girince ekranda gördüğünüz yere istediğiniz YouTube videosunun linkini yapıştırmanız yeterli. Geriye kalan adımları takip ettiğinizde zaten istediğinize ulaşacaksınız.

Bizimle kalın. 

İlginç YouTube Hileleri

YORUMLAR