God Of War Çıkış Tarihi Sızdırıldı

God Of War Çıkış Tarihi Sızdırıldı

E3 2016'da duyurulan God of War, bütün oyuncuları heyecanlandırmayı başarmıştı. İlk serinin ardından İskandinav mitolojisine dönecek olan seri, yeni oyunuyla birlikte kendine bambaşka da bir yol çizecek. Farklı bir kamera açısından tutun da değişik dövüş mekaniklerine kadar her şey bildiğimizin dışında olacak. Peki God of War ne zaman çıkış yapacak? God of War çıkış tarihi ile ilgili yeni bilgiler sızdırıldı.

God of War'un yayıncılığını üstlenen Sony, bu yıl düzenlenecek olan E3 2017 oyun fuarında oyunculara hoş bir sürpriz yapabilir. Bunu öğrenmek için şimdilik fuarı beklemek zorundayız, ancak yerel satıcılar yerinde durmuyor. Portekiz'de oyunlar üzerine satış yapan GamingReplay adındaki internet sitesi, God of War'un çıkış tarihini sızdırmış olabilir.

GamingReplay sitesinde yer alan bilgilerde, oyunun 14 Eylül 2017 tarihinde çıkış yapacağı ve PS4 platformuna geleceği görülüyor. Öngörüyle mi o tarihi attılar veya gerçekten doğru mu bilmiyoruz, fakat bu tarihlerde çıkış yapan oyunların Avrupa'da çok fazla satmadığı da bazı raporlar sonucunda ortaya çıktı. 

Milyonlarca oyuncunun merakla beklediği God of War'un ne zaman çıkacağını Sony açıklamadan bilmek şimdilik zor görünüyor. Fakat bu tip bilgilerin doğruluk payının olduğunu da unutmamak gerekiyor. Bekleyip göreceğiz...

God of War Orijinal PS4'e Göre Yapıldı

God of War 4, Playstation 4.5 ile Gelebilir

YORUMLAR