God of War Orijinal PS4'e Göre Yapıldı

God of War Orijinal PS4'e Göre Yapıldı

Playstation oyuncularının dört gözle beklediği oyunların en başında gelen God of War, içerisinde hala sırlar barındırırken, Santa Monica'dan oyuncuların büyük bir kısmını rahatlatacak bir açıklama geldi: Oyun orijinal Playstation 4'e göre yapılmış.

E3 2016'da duyurulan God of War, bütün oyuncuları heyecanlandırmayı başarmıştı. İlk serinin ardından İskandinav mitolojisine dönecek olan seri, yeni oyunuyla birlikte kendine bambaşka da bir yol çizecek. Farklı bir kamera açısından tutun da değişik dövüş mekaniklerine kadar her şey bildiğimizin dışında olacak. Haliyle oyuncular, her platformda böylesine iyi bir oyunu sorunsuz oynamak istiyorlar.

Oyunun geliştirici stüdyosu Santa Monica'dan Cory Barlog, çeşitli sorulara cevap verdi. Bunlardan ilki God of War'ın bir demosunun olup olmayacağıydı. Bunu net şekilde cevaplayarak bir demo çıkarmayacaklarını söyleyen Barlog, merak edilen bir başka konuya da el attı. Barlog, oyunlarının orijinal Playstation 4 için yapıldığını söyledi ve E3 2016'da izlediğimiz videonun de oradan alındığının altını çizgi. Yani Playstation oyuncuları PS4 Pro'ya geçmeseler bile yüksek kaliteli bir God of War zevki yakalayabilecekler. 

God of War 4, Playstation 4.5 ile Gelebilir

Playstation 4.5 İçin Yeni Bir Doğrulama

Sony, PlayStation Oyunlarını Android ve iOS Cihazlara Taşıyabilir

YORUMLAR