GOG Yaz İndiriminde Ücretsiz Oyun Fırsatı Var!

GOG Yaz İndiriminde Ücretsiz Oyun Fırsatı Var!

Witcher oyunlarının geliştiricisi CD Projekt'in sahibi olduğu GOG dijital oyun platformunda yazın başlangıcına özel indirim kampanyası başlatıldı. GOG Summer Sale adlı kampanyada 2-3 dolar gibi makul fiyatlarla oyun almanın yanında bedava oyun da kazanabiliyorsunuz.

GOG yaz indirimi kampanyasında herhangi bir oyun aldığınızda Rebel Galaxy adlı oyun size hediye ediliyor ve bu oyuna ücretsiz olarak sahip oluyorsunuz. Ücretsiz oyun kazanmanın koşulu herhangi bir oyun satın almak olsa da GOG üzerinde oynamak isteyebileceğiniz ve indirimle çok düşük bir fyatla sahip olabileceğiniz onlarca oyun bulunmakta. Kampanyanın 20 Haziran tarihine kadar devam edeceğini belirtmekte fayda var.

GOG, CD Projekt'in olduğu için kampanyada doğal olarak Witcher oyunları indirimde. İndirimde gözümüze çarpan oyunlar ve indirimli fiyatları şu şekilde:

- Witcher 3 - Game of the Year Edition - 24.99 $

- Witcher 2 - Enhanced Edition - 2.99 $

- Saints Row 3 - The Full Package - 3.74 $

- Saints Row 4 - Game of the Century Edition - 4.99 $

- The Saboteur - 3.99 $

- Papers Please - 3.99 $

- Hotline Miami - 1.49 $

Listemizdeki oyunlar GOG yaz indirimleri kapsamındaki oyunlardan sadece birkaçı. Bu kampanyada yüzlerce oyunun indirimde olduğunu belirtmekte fayda var. Eğer bütün oyunları görmek isterseniz GOG anasayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Kampanya dahilinde satın aldığınız oyunları indirmek için GOG Galaxy yazılımını kullanmanız gerekiyor. Bu yazılımı aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz:

Mount & Blade 2: Bannerlord, E3 2017'de Oynanabilecek!

YORUMLAR