GOG'daki Ücretsiz Oyun Fırsatını Kaçırmayın!

GOG'daki Ücretsiz Oyun Fırsatını Kaçırmayın!

Zaman zaman bizlere Origin ve UPlay üzerinden ücretsiz oyun sunan EA ve Ubisoft'a CD Projekt'in GOG oyun platformu da katıldı. Yeni başlayan ve 13 Kasım tarihine kadar devam edecek The Monstrous Fall Sale adlı GOG sonbahar indirim kampanyası boyunca oyuncular birbirinden güzel oyunlarda bir hayli avantajlı fırsatlar yakalıyorlar. İndirimlerin başlangıcında klasik bir macera oyunu olan Little Big Adventure 2 tüm oyunculara ücretsiz olarak sunuluyor. İndirimler boyunca hergün yeni oyunlar indirime girecek. İlk günde indirimde olan oyunlar arasında dikkat çekenler ise CD Projekt'in kendi oyunu olan The Witcher 3 ve indirilebilir içerikleri, Grim Fandango Remastered, Torchlight 2, FEAR, Wasteland 2, Stardew Valley gibi oyunlar. Ayrıca oyuncular farklı oyunları birleştirerek kendi oyun paketlerini de oluşturabiliyorlar ve ek indirimlerden faydalanabiliyorlar.

GOG Fall Sale boyunca ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz tek oyun Little Big Adventure 2 de değil. Oyuncular indirimler boyunca oyunlar satın alarak, GOG cüzdanlarını kullanarak, farklı etkinliklere katılıp rozetler toplayarak, günlük olarak check-in yaparak tecrübe puanı kazanabilecekler. Kazanılan tecrübe puanları biriktiğinde ise yeni ücretsiz oyunların kilitleri açılıyor.

Little Big Adventure 2'yi ücretsiz indirmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz:

https://www.gog.com/game/little_big_adventure_2

GOG üzerinde indirimde olan oyunlar bu sayfada listeleniyor:

https://www.gog.com/

İndirim boyunca nasıl tecrübe puanı kazanabileceğinizi ve hangi oyunları ücretsiz indirebileceğinizi bu sayfadan öğrenebilirsiniz:

https://www.gog.com/my_promo_status

GOG üzerinden ücretsiz oyunları veya satın aldığınız oyunları indirmek için bilgisayarınızda GOG Galaxy yazılımının kurulu olması gerekiyor, bu yazılımı bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Far Cry 3: Blood Dragon Önümüzdeki Hafta Ücretsiz!

Project CARS'ın Ücretsiz Versiyonu Çıktı, Hemen İndirin

Little Big Adventure 2

YORUMLAR