GOG'dan Ücretsiz Alan Wake Sürprizi!

GOG'dan Ücretsiz Alan Wake Sürprizi!

Hatırlayacağınız üzere sizlerle CD Projekt'in, dijital oyun platformu GOG'da özel bir indirim kampanyası başlattığı, bu kampanyada herhangi bir oyun satın alan oyunculara bedava oyun hediye ettiği haberini paylaşmıştık. GOG Summer Sale adlı bu kampanyaya güncelleme geldi ve yeni bir ücretsiz oyun fırsatı kampanyaya dahil edildi.

İlk aşamada kampanya boyunca herhangi bir oyun alan oyuncular Rebel Galaxy adlı oyuna ücretsiz sahip oluyorlardı. Eğer kampanyada toplamda 10 dolarlık oyun alırsanız Alan Wake's American Nightmare adlı korku oyunu da size hediye edilecek. İlk Alan Wake oyununun devam oyunu olan Alan Wake's American Nightmare, eğer oynamadıysanız kaçırmamanız gereken bir oyun. Etkiletici bir hikaye anlatımı, ilginç oyun dinamikleri Alan Wake's American Nightmare'de sizi bekliyor. Eğer bu duyurudan önce yaz inidirmlerinde 10 dolarlık oyun satın aldıysanız, ücretsiz oyun kodunuz e-posta adresinize gönderilecek.

GOG'un yaz indirimlerinde hoşunuza gidebilecek birçok oyun uygun fiyatlarla satışta. Witcher serisinin ilk ve ikinci oyunu, Witcher 3 ve ek paketleri, Grim Fandango gibi efsane macera oyunlarının yenilenmiş sürümleri, Crysis oyunları, The Walking Dead, Saints Row oyunları, Worms oyunları, klasik SNK oyunları gibi yüzlerce seçenek mevcut. İndirimdeki bütün oyunları görebilmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Satın aldığınız ve size hediye edilen oyunları indirmek için GOG'un masaüstü yazılımına ihtiyaç duyuyorsunuz:

Killing Floor 2 Bir Hafta Boyunca Ücretsiz Oynanabilecek

Titanfall 2 Bir Hafta Boyunca Ücretsiz!

Battleborn Ücretsiz Oldu!

Quake Champions'ı Ücretsiz Oynama Fırsatını Kaçırmayın!