Goodgame Galaxy Yakında Geliyor!

Goodgame Galaxy Yakında Geliyor!

Dünyanın başarılı online oyun yapımcılarından bir tanesi olan Goodgame Studios’un en son oyunu Goodgame Big Farm’ı hatırlayacaksınız. Goodgame Studios’dan çıkan en iyi oyun olduğu iddia edilen yapım bizlere yenilikçi bir çiftlik simülasyonu sunuyordu. Başarılı grafikleri ve farklı oynanışları ile dikkat çeken Goodgame oyunlarının arasına bir yenisi daha eklenmeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde Goodgame Studios Türkiye Sorumlusu Çağlar Eğer ile yaptığımız röportajda Goodgame’in yeni oyunu Goodgame Big Farm üzerine konuştuk. Bizlere yeni oyunlarından bahseden Çağlar Eğer ayrıca Goodgame’in Türkiye online oyun pazarındaki yerini de açıkladı. Özelliklede Goodgame’in çıkardığı her oyuna ilk olarak Türkçe dil desteği sağlaması bizler için sevindirici bir haber oldu.

Bir diğer önemli ve sevindirici haber ise Goodgame’in geliştirmekte olduğu yeni bir oyun olduğunu öğrenmek oldu. Goodgame’den yeni oyunlar gelecek mi? Sorusu üzerine Goodgame Galaxy adlı yeni online oyunun geleceğinin müjdesini de resmi dilden almış olduk. Bakalım Big Farm ile yeniden çıkış yapmayı hedefleyen Goodgame yeni oyunu Goodgame Galaxy ile ne kadar başarılı olacak.

Goodgame Galaxy hakkında biraz bilgi verecek olursak, oyunun bir uzay savaşı oyunu olduğunu biliyoruz. Ancak her zaman farklı şeyler yapmayı seven Goodgame Studios bizlere farklı bir tema ile bu oyunu sunacaktır. Farklı ve sağlam bir uzay savaşı oyunu Goodgame Studios ile çok yakında bizlerle olacaktır. Goodgame Galaxy oyununu sabırsızlıkla bekliyoruz.

YORUMLAR