Google 2017 Materyal Ödülleri Sahiplerini Buldu

Google 2017 Materyal Ödülleri Sahiplerini Buldu

Bu yılki Google Materyal Tasarım ödülleri sahiplerini buldu. Dört farklı dalda ödül veren Google'ın amacı, Android, iOS ve Web’de şirketin prensiplerine en iyi şekilde uyum sağlayan uygulamalara ödül vermek.

Ödüllerin bu yıl üçüncüsü düzenlenirken Google, en fazla katılımın da bu yıl olduğunu açıkladı. Şirket 4 farklı ödülü açıklarken aynı zamanda yeni tasarım modellerini de kullanıcılarla paylaştı. İşte Google tarafından en beğenilen uygulamalar!

1) Yenilikçi Uygulama: Momondo

Bu uygulama, deneyimin Materyal Tasarım ile nasıl uyum sağladığını göstermesiyle dikkat çekiyor. Ayrıca Momondo uygulaması kullanıcıyı, öğretici bir arama deneyimini eğlenceli bir şekilde yaptırıyor.

2)Platform Uyumluluğu: NPR One

Android ekosistemi, tabletler, akıllı telefonlar, akıllı ekranlar ve hatta otomobil gösterge tabloları gibi pek çok cihazı kapsayan bu uygulama, farklı platformlar arasında sorunsuz bir şekilde uygulamaların geçiş yapmasına olanak sağlıyor.

3)İnteraktif Tasarım: Eventbrite Organizer

Mobil üzerinde çalışan bu uygulama, etkinlik organizatörlerine etkinlikler oluşturma ve düzenleme, bilet satışlarını yönetme, ödemeleri kabul etme ve içindeki kişileri kontrol etme gibi çeşitli işleri tek noktadan yönetme şansı tanıyor.

4)Marka Etkisi: Blinkist

Uygulamanın Play Store'daki açıklamasına göre, kullanıcıların mesleki becerileri geliştirmelerine yardımcı oluyor ve profesyonel bir alanda sorunlara daha kolay çözüm bulunabiliyor. Ayrıca bu uygulama, kullanıcısının geliştirmelerine destek veriyor.

Google, Materyal Tasarım Ödülünü Kazanan Uygulamalar Listesini Açıkladı

Google'ın Masaüstü Arama Sayfası Materyal Tasarıma Geçiyor

YORUMLAR