Google Not Alma Servisi Keep'i Duyurdu

Google Not Alma Servisi Keep'i Duyurdu

Google yeni not alma servisi Keep'i resmen duyurdu. Evernote'a alternatif olarak kullanılabilecek servisin web versiyonu ve Android uygulaması piyasaya sürüldü. Google Keep web servisi Google Drive üzerinde çalışırken, Keep'in Android uygulamasını kullanmak isteyen kullanıcıların Android 4.0 veya üzeri bir sürüme sahip olması gerekiyor.

Uygulama basitçe unutmamanız gereken yapılacak işlerinizi not almanıza olanak tanımaktadır. Google Keep ile not almak, yapılacak işler listesi veya alışveriş listesi hazırlamak inanılmaz kolaydır. Tüm notlarınız bulut tabanlı olarak Google Drive hesabınız altında saklanacağı için istediğiniz her yerden notlarınıza kolayca ulaşabileceksiniz. Ayrıca ortaya çıkan Android uygulaması yakın zaman içerisinde Keep uygulamasının iOS ve Windows Phone platformlarına da taşınabileceğinin habercisi.

Zaten halihazırda birçok kullanıcının Google hesabına entegre olarak çalışan Gmail gibi servisleri kullanmayı tercih ettiğini düşündüğümüz zaman, Google Keep'in büyük bir başarı yakalayacağını şimdiden söyleyebiliriz. Şu an için Evernote gibi ciddi bir rakibe kafa tutmak için eksikleri bulunuyor olsa da Keep'in geliştirme sürecinin aslında yeni başladığını da göz önünde bulundurmak gerek.

Apple Jailbreak'e Dur Dedi

YORUMLAR