GoPro Hero 7 Sızdırıldı, Üç Farklı Renk ile Geliyor

Bu ay içerisinde tanıtılması beklenen GoPro Hero 7'nin en net görüntüleri ortaya çıktı. Üç farklı renk seçeneğiyle kullanıcılara sunulacak olan yeni aksiyon kamerasının birkaç görüntüsü Reddit üzerinden paylaşıldı.

Bir mağazanın GoPro'ya ayrılan kısmında görülen yeni Hero 7'nin beyaz, gümüş ve siyah renk seçeneklerine sahip olacağı gözlemleniyor. Ayrıca siyah renk seçeneğinde ön tarafa da ufak bir ekran koyarak bu rengini özelleştirmek isteyen GoPro'nun önde ekran sayesinde daha rahat kullanıma sahip olduğunu belirtmek gerekiyor.

10 metreye kadar suya dayanıklılığı olduğu ifade edilen Hero 7'nin tasarım açısından üst düzey yeniliklere sahip olmadığını söyleyebiliriz. Genel anlamda Hero 6'yı andıran kameranın 4K 60FPS çekim seçeneğine olanak sunacağı düşünülüyor. Optik sabitleyici konusunda ise bir gimball kadar iddialı olan Hero 7'nin fiyat etiketi henüz belli değil.

İlk bakışta Hero 6'ya oranla çok fazla farklılığa sahip olmadığı görülen Hero 7'nin yine de merak uyandırdığını belirtmek gerekiyor. Bu ay içerisinde yapılacak lansman ile yeni aksiyon kamera modelini duyuracak olan GoPro'nun bu alanda rakipsiz olduğunu söylemek mümkün.

YORUMLAR