GTA 5 PC 60 FPS Oynanış Videosu Yayınlandı!

GTA 5 PC 60 FPS Oynanış Videosu Yayınlandı!

Rockstar günler sonlara resmi olarak çıkacak GTA 5 PC versiyonu için heyecan verici yeni bir oynanış videosu yayınladı. 14 Nisan'da resmi olarak çıkış yapacak Grand Theft Auto 5 dünya çapında milyonlarca bilgisayar oyuncusu tarafından yoğun bir heyecan ile bekleniyor. Oyunun geliştiricisi Rockstar Games'in GTA 5'in PC versiyonunun çıkışını birkaç defa ertelemiş olması bile bu ilgiyi azaltmışa benzemiyor. Hal böyle olunca Grand Theft Auto 5 ile ilgili yayınlanan her bilgi büyük bir patlama etkisi yaratıyor. Oyunun daha önceden yayınlanan PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation 4 ve Xbox One versiyonlarının da çoktan video oyunlarının satış rekorlarını kırdığını belirtmekte fayda var. GTA 5 PC versiyonu bu pastaya sadece bir kat daha çıkacak.

Hatırlanacağı üzere Rocstar dün yeni bir GTA 5 videosunun yayınlanacağını duyurmuştu. Bu yayınlanan yeni videonun oldukça sıradışı bir özelliğe de bulunyor. Tamamen oyun içi görüntülerden oluşan video 60 FPS kare hızına sahip. Bu, oyunun bilgisayarlarda ne kadar akıcı çalışabileceğini bize gösteren birşey. PC oyuncuları bu videoyu seyrederek oyunun bilgisayarlarında sergileyeceği performans hakkında fikir sahibi olabilirler.

İşte karşınızda 60 FPS'lik GTA 5 videosu:

Bu videonun ardından 2. bir GTA 5 PC videosu da Rockstar'ın Rusya kolundan geldi. Videoyu bu bağlantıyı kullanarak seyredebilirsiniz:

45 Milyon GTA 5 Satıldı!

YORUMLAR