GTA 5 PC için Gelecek

GTA 5 PC için Gelecek

İlkbahar aylarında çıkışını gerçekleştireceği resmi olarak açıklanan GTA 5 için PC oyuncularını sevindiren bir gelişme yaşandı.

Sadece Playstation 3 ve Xbox 360 platformlarına duyurulan açık dünya oyunu GTA 5’in PC’ye gelip gelmeyeceği, gelecekse ne zaman geleceği, merak edilen sorular arasında yer alıyor. Yapımcılarla yapılan bir çok röportajda da bu sorular dile getirildi. Ancak Rockstar’dan tek bir yanıt vardı: “Şu an için oyunun konsol versiyonunu geliştiriyoruz.GTA 5’in PC akıbetiyle ilgili kesin bir cevap vermekten kaçınan Rockstar’ın bu tavrı, acaba GTA 5 PC’ye çıkmayacak mı, dedikodularını yayıyor.

İşin Rockstar kanadından hala bir haber gelmezken PC oyuncularını umutlandıran bir gelişme Amazon’da yaşandı. İnternet üzerinden satış konusunda öncü sitelerden bir tanesi olan Amazon, GTA 5’in PC versiyonunu sitesinde listeledi. Amazon, herhangi bir habere dayanarak mı yoksa kendi ön görüsüyle mi GTA 5’i PC için listeledi bilinmiyor. Konuyla ilgili şimdilik bir açıklama yok. Ancak daha önceki GTA oyunlarının geç de olsa PC’ye çıktığı düşünülünce GTA 5’in çıkmaması oldukça sürpriz olurdu.

GTA 5 Minimum Sistem İhtiyaçları

YORUMLAR