GTA 5 PC Steam'de Yayınlandı, Yakında Satışta

GTA 5 PC Steam'de Yayınlandı, Yakında Satışta

Bilgisayar kullanan oyun severlerin merakla beklediği GTA 5 Valve'nin popüler oyun platformu Steam üzerinde yerini aldı. Hatırlanacağı üzere Rockstar geçtiğimiz günlerde GTA 5 PC versiyonunu oyunun PlayStation 4 ve Xbox One versiyonlarıyla birlikte resmi olarak duyurmuş, oyunun yeni nesil versiyonunun çıkış tarihini de yayınladığı video ile birlikte kullanıcılara ilan etmişti. Bu duyurunun hemen ardından ise GTA 5'in PC versiyonunun detayları oyun severler ile paylaşılmıştı. Verilen bilgilere göre GTA 5 PC versiyonu Xbox One ve PlayStation 4 versiyonuyla birlikte 2014 sonbaharında çıkış yapacak.

Bu açıklamaların ve çıkış tarihi duyurusunun ardından Rockstar Grand Theft Auto 5 PC versiyonunu Steam üzerinde yayınladı. Bu tek bir şeye işaret etmekte: Grand Theft Auto 5 yakın zaman içerisinde ön siparişe açılarak satışa sunulacak.

Grand Theft Auto 5'in Steam sayfasında oyunun fiyatı ve net çıkış tarihi gibi detaylar henüz yer almıyor. Fakat oyun ile ilgili olarak şu bilgiler yer alıyor:

  • GTA 5 PC bilgisayarlara özel olarak daha yüksek çözünürlüğü destekleyecek, daha kaliteli kaplamalar, grafiksel detaylar, daha yoğun trafik, daha geniş görüş alanı, güncellenmiş yapay zeka, yeni vahşi yaşam ve ileri seviye hava ve hasar efektleri içerecek
  • GTA 5 PC, GTA Online ile birlikte gelecek. GTA Online ve GTA 5 için yayınlanmış bütün güncellemeler de GTA 5 PC versiyonu ile birlikte oyun severlere sunulacak
  • Oyun severler GTA 5 PC versiyonuna özel olarak oyuniçi görüntüleri kullanarak kendi filmlerini oluşturmalarına imkan veren bir video düzenleme aracına da sahip olacak

Oyun Steam üzerinde yayınlandığında Steam arayüzünü bilgisayarınıza yükleyerek satın aldığınız oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz:

Grand Theft Auto 5 ile iligli detayları Türkçe olarak takip etmek için ve oyunun Steam sayfasına erişmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

GTA 5 PC Versiyonu için Detaylar Açıklandı

YORUMLAR