GTA 5'e Özel PC, Özellikleri ile Oyunda Asfalt Ağlatıyor

GTA 5'e Özel PC, Özellikleri ile Oyunda Asfalt Ağlatıyor

GTA 5 ile ilgili her gün bir haber, her gün bir olay var manşetlerde. Oyun PC’ye çıktı çıkalı belki de tarihinde bu kadar ilgi görmedi demek yanlış olmaz.

PC'ye özel GTA 5’e kavuştuk. Size kavuşmak için yanıp tutuşacağınız bir ürün daha tanıtmak istiyoruz, GTA 5 PC. Evet, GTA 5 için özel bir PC kurgulandı. Artık bu PC sadece GTA 5 oynamak için mi kullanılır pek emin değiliz ama konfigürasyonu insanın gözünden yaşlar boşalmasına neden olabilir.

Bu PC bir ödül aslında bir Digital Storm Velox PC, Rockstar Games’in düzenlediği bir yarışmanın ödülü olarak kurgulanmış.

Oyunu en yüksek ayarlarda oynayabilmek için tasarlanmış PC’nin konfigürasyonu şöyle: Intel i7 5930K CPU, Intel 750 serisi SSD dahili bellek (kapasitesi açıklanmadı), 32 GB DDR4 RAM ve 2 adet SLI bağlanmış NVIDIA Titan X ekran kartı.

Bu özelliklerin üzerine bir de 4K monitörünüz varsa, elbette oyunu 4K ve 60 fps olarak oynama şansına da sahip olabiliyorsunuz. Bu canavarı kazanmanın şartlarını öğrenmek istiyorsanız Rockstar Social Club’ü ziyaret etmeniz yeterli.

GTA 5 Yüzde 100 Save Dosyası Yayınlandı!

GTA 5 PC Giriş Problemini Çözen Yama Yayınlandı

GTA 5 PC Çıktı! İşte GTA 5 PC Optimizasyonu Hakkında İlk Bilgiler

YORUMLAR