GTA 5'e PUBG Modu Geldi!

GTA 5'e PUBG Modu Geldi!

GTA 5 PUBG Modu sonunda yayınlandı! Eğer GTA 5'i oynamayı bıraktıysanız, GTA Online için yeni yayınlanan ve GTA 5'i PUBG - PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS ile birleştiren Motor Wars modunu içeren Smuggler's Run güncellemesi sizi oyuna geri döndürebilir.

Şu an Steam'de aktif oyuncu sayısı bakımından lider konuma yükselen PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS, uzun süredir yükselişini devam ettiriyordu. Oyun dünyasında yeni bir sayfa açan PUBG kısa süre içeriisinde milyonlarca oyuncunun ilgisini çekmeyi başardı. Anlaşılan o ki bu ilgi sadece oyuncularla da sınırlı kalmamış, Rockstar da popüler oyunu GTA 5'in içine PUBG'yi yerleştirmek için kolları sıvamış.

Motor Wars  adlı Adversary modu tıpkı PUBG'de olduğu gibi bir hayatta kalma arenasına girmemize imkan veriyor. Bu arenada paraşütle savaş alanına iniyor, üzerimizde hiçbir şey yokken silah ve araç bulmaya, hayatta kalan oyuncu olmaya çalışıyoruz. Motor Wars modunda 4 takım aynı anda çarpışabiliyor ve aynı  PUBG'de olduğu gibi savaş alanı giderek daralıyor. Motor Wars'ın PUBG'den farkı ise bu modda silah monte edilmiş araçları kullanmamıza da imkan verilmesi.

GTA Online Motor Wars modunun daha az oyuncuya yer verecek olmasından ötürü PUBG'ye göre daha hızlı geçen ve daha erken sonlanan savaşlar sunacağını söyleyebiliriz.  Smuggler's Run güncellemesiyle birlikte oyuna yeni hava ve kara araçları ile satın alabileceğiniz hangarlar ve kaçakçılık operasyonları ekleniyor.

YORUMLAR