GTA 5'in PS4, Xbox One ve PC Çıkış Tarihleri Belli Oldu

GTA 5'in PS4, Xbox One ve PC Çıkış Tarihleri Belli Oldu

GTA 5'i Xbox 360 ve Playstation 3 üzerinden oynamaktan daha zevkli olan bir şey var mı? Elbette doğru cevap, bu oyunu Xbox One, Playstation 4 ve PC üzerinden oynamak, olacaktır. Her üç platformun tam potansyelinden yararlanmak adına uzunca bir süre güncellenen açık dünya oyunu hem teknik hem der görsel yeniliklere sahip. Rockstar Games, daha yüksek çözünürlüklü görüntülerin sözünü verirken daha uzun mesafeli görüşün de mümkün olacağını vurguladı. Böylece Grand Theft Auto 5 oynarken Los Santos şehrinin uzak mesafelerine gözünüz dalabilecek.

Yeni jenerasyon çıkış tarihleriyle birlikte yeni silahlar, araçlar ve etkinlikler de oyuna dahil olurken vahşi hayatın da daha canlı olmasına özen gösterildi. Daha yoğun trafik, daha detaylı hasar mekanikleri ve hava şartları da yenilikler arasında yer alıyor. PS3 veya Xbox 360 versiyonuna sahip olanlar ise yeni platforma geçtiklerinde oyun içi ekstralarla ödüllendirilecekler.

Online multiplayer seçeneği GTA 5 için önemli bir artı puan oldu ve yeni platformlara gelen versiyonu bu dinamiklerin daha kaliteli yaşayacağı bir zemin hazırlayacak. 30'a kadar oyuncu desteği olan multiplayer versiyonu ile daha fazla yıkım ve aksiyon beklemek oldukça muhtemel. Eski konsollardaki karakterlerinizi yeni platforma taşıyabileceğinizi de müjdeleyelim.

Rockstar Games, Grand Theft Auto 5'in çıkış tarihini Playstation 4 ve Xbox One için 18 Kasım'a sabitlerken PC kullanıcıları 27 Ocak 2015 tarihine kadar beklemek zorunda kalacaklar. Sürenin hızlı geçmesi dileğiyle.

GTA 5'in Radyo Kanalları Elden Geçirilecek

GTA 5 PC Versiyonu Ekran Görüntüleri ve Çıkış Tarihi Sızdı!

YORUMLAR