GTA 6 Çıkıyor Haberi Tim Neff Tarafından Yalanlandı

GTA 6  Çıkıyor Haberi Tim Neff Tarafından Yalanlandı

Tim Neff'in özgeçmişinde yapılan bir değişiklik ile GTA 6 için Motion Capture çalışmalarına başlandığını düşünüp heyecandan havalara uçmuştuk. Bugün o haber doğrudanTim Neff tarafından yalanlandı.

2013 yılında eski nesil konsollara çıkış yapan GTA 5, daha sonra PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkış yapmıştı. Yapılan ertelemelerle birlikte çok uzun bir süre sonra da nihayet PC platformuna çıkışını gerçekleştirmişti. 4 yıl önce çıkış yapan GTA 5, buna rağmen hiçbir zaman en çok satılan oyunlar listesinden düşmedi. Satışlar düşmediği için oyunun geliştiricisi GTA 6 için şu an bir çalışma yapmadıklarını ve tek hedeflerinin GTA 5 Online üzerinde olduğunu belirtmişti.

Dün sizlere GTA 6'nın göründüğünü belirten bir haber yazmıştık. Haberde Tim Neff'in özgeçmişinde yapılan değişikliğin büyük yankı uyandırdığını söylemiştik. Özgeçmiş üzerinde GTA 6 yazıyordu. Bir oyuncu olan Tim Neff'in bu tür çalışmaların bulunması ve hatta GTA 5 için de çalışmalarının olması haberi daha gerçekçi kılmıştı. Hepimizi heyecanlandıran bu haber direkt Tim Neff tarafından yalanlandı.

Tim Neff yaptığı açıklamada özgeçmişin bulunduğu internet sitesini kullanmadığını ve özgeçmişin kendisine ait olmadığını belirtti. GTA 5 için daha önce çalışmaları olduğunu belirten Tim Neff, GTA 6 ile ilgili bir projenin içerisinde olmadığını belirtti.

Tim Neff'in bu haberi hepimizi üzdü. GTA 6'nın bir an önce çıkış yapmasını istiyoruz. 

Diablo 3, Bu Hafta Sonu Xbox One için Ücretsiz!

Playstation Plus Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

YORUMLAR