GTA Online'ın Çılgın Yarışları Başladı

GTA Online'ın Çılgın Yarışları Başladı

Rockstar, GTA Online için sürekli yenilikler yapmaya devam ediyor. Belirli aralıklarla yayınlanan genişleme paketlerinden bir yenisi olan Cunning Stunt, bugün itibariyle oynanabilir olacak ve oyuncuları çılgın yarışların içine sokacak.

GTA Online oyuncuları, oyun açıldığından beri çılgın pistlerde, çılgın hareketler yapıyorlar. Bunu seven oyunculara yardım etmek isteyen Rockstar ise Cunning Stunt isimli ücretsiz eklenti paketini bugün itibariyle kullanıma sunuyor. Yeni paketle birlikte oyuna 16 farklı stunt yarışı gelecek. Böylece oyuncular gökdelenlerin tepesinden, hiç olmadık pistlere kadar çok farklı yerlerde yarışabilecekler. Ayrıca paketle birlikte oyuna 13 yeni araba daha eklenecek.

Eklenen arabalar arasında en dikkat çekeni ise diğer oyunlardan çok net şekilde hatırladığımız Vapid Trophy Truck olacak. Tüm bunlarla birlikte 2 Ağustos itibariyle kullanıma açılacak olan, "Stunt Race Creator" yani "Stunt Yarış Yaratıcısı" da oyuna eklenecek. Böylece oyuncular sınırlı imkanlarla hazırladıkları pistleri daha başka hale sokabilecekler. GTA Online'ın 30. genişleme paketi olan Cunning Stunt ise bugün itibariyle PC, Playstation 4 ve Xbox One üzerinden oynanabilir olacak.

GTA Online'ın En Büyük Eklenti Paketinden İlk Video Geldi

Rockstar GTA Online'ın Fişini Çekebileceğini Açıkladı

GTA Online Para Basıyor

YORUMLAR