GTA Online'ın En Büyük Eklenti Paketinden İlk Video Geldi

GTA Online'ın En Büyük Eklenti Paketinden İlk Video Geldi

Milyonlarca satılan Grand Theft Auto 5'in çok oyunculu platformu GTA Online severlere müjde. Bugüne kadar oyun için çıkarılan en büyük eklenti paketi Finance and Felony'nin ilk videosu yayınlandı.

GTA Online Finance and Felony, oyun içerisinde kurulabilen suç çetelerine odaklanıyor. Daha önce çıkarılan eklenti paketleriyle birlikte oyunda kendi suç çetelerimizi kurmak ve onları yönetmek şansı yakalamıştık. Ancak yayınlanan diğer paketle birlikte gelen özellikler çok basit ve temel konuları düzenliyordu. Yayınlanmaya hazırlanan ve gelmiş geçmiş en büyük eklenti paketi olarak tanıtılan Finance and Felony için sonunda yeni bir video yayınlandı.

Finance and Felony ile birlikte, daha önce kurmuş olduğumuz suç çetelerini daha da genişletebileceğiz. Ayrıca artık çetelerin başında bulunan kimseler, bir şirketin CEO'su gibi bu çeteleri yönetebilecekler ve suç organizasyonlarında çok ayrıntılı değişiklikler yapabilecekler. Tabii her zaman olduğu gibi eklenti paketiyle birlikte oyuna yeni arabalar, giysiler ve silahlar da eklenecek. Bizzat Rockstar Games tarafından yayınlanan o videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

İyi seyirler!

GTA Online Para Basıyor

GTA Online ile San Andreas'a Yolculuk Yapacağız

Battlefield 1 GTA 5'e Taşındı

YORUMLAR