GTA ve Crossy Road Oyunlarını Seviyorsanız Bu Oyunu Kesinlikle Oynamalısınız!

GTA ve Crossy Road Oyunlarını Seviyorsanız Bu Oyunu Kesinlikle Oynamalısınız!

Eğer GTA oyunlarındaki heyecan dolu polis kovalamacalarını mobil cihazlarınızda yaşamak ve Crossy Road benzeri renkli bir dünyaya konuk olmak isterseniz bu oyunu elinizden bırakamayacaksınız. Smashy Road: Wanted, Android ve iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz, yaratıcı bir fikri mobil cihazlarınıza taşıyan bir oyun. Smashy Road: Wanted'da temel olarak polisten kaçmaya çalışan bir arabayı yönetiyoruz. Bu polis kovalamacası GTA serisinin ilk iki oyunundaki kulbakışı oyun yapsında yaşadığımız tecrübeye çok yakın bir tecrübe. Yine aracımızı kuşbakışı olarak yönetiyoruz. Aradaki fark ise bizi sonsuz bir polisten kaçış macerasının bekliyor oluşu.

Smashy Road: Wanted'da aracımız yolda sürekli ilerlerken yapmamız gereken şey aracımızı sağa ve sola yönlendirerek polis arabalarına, engellere, binalara, polis barikatlarına çarpmasını engellemek. Bu iş için ekranın sağ veya sol tarafına dokunmamız yeterli. Biz polisten kaçmaya devam ettikçe aranılma seviyemiz de yükselmekte. Başta  yıldız olan aranma seviyesi 3 yıldıza yükseldiğinde SWAT ekipleri ve daha çok sayıda polis peşimize takılıyor. 6 yıldızı gördüğümüzde ise tankları ve helikopterleriyle ordu bize zorlu anlar yaşatmakta.

Smashy Road: Wanted'ın Crossy Road tadındaki grafikleri göze oldukça hoş görünüyor. Oyunda polise yakalandığınızda, denize düştüğünüzde veya aracınız bpatladığında ekranda GTA'da olduğu gibi Wasted ve Busted yazılarını görebiliyorsunuz. Oyun içerisinde kazanacağınız para ile satın alabildiğiniz araçlar oyuna zenginlik katıyor. Güncellemeler yoluyla yeni araçlar da oyuna ekleniyor.

Bizden 5 puan almayı başaran Smashy Road: Wanted'ı bu bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

YORUMLAR