GTA VI İçin Hazırlanan Tanıtım Videosu Kafaları Karıştırdı

GTA VI İçin Hazırlanan Tanıtım Videosu Kafaları Karıştırdı

YouTube’da GTA VI için hazırlandığı ve resmi olduğu iddia edilen bir tanıtım videosunun ne kadar gerçek, ne kadar uydurma olduğu tartışılıyor. 

"GTA 6 PC’ye gelecekmiş" gibi bir haber yapsaydık sanırım ortalık yıkılırdı. Bunun örneğini GTA 6 İstanbul'da Geçsin İster Misiniz? Haberimizle tecrübe etmiştik. Ancak son günlerde (1 Ekim 2015) YouTube’da RockStar Games Beta adı altındaki bir hesapta ortaya çıkıveren “GTA VI Official Engine Teaser” isimli video kafaları karıştırdı. Hesap hakkında RockStar bir açıklama yapmadı. Hatta oyun yapıcılarından “çıt” çıkmadı. 500 bin izlenme oranını zorlayan video oldukça kaliteli bir oyun motorunun tanıtımını yapıyor. Ancak bunun GTA VI için olup olmadığı henüz doğrulanmış değil.

Ancak itiraf edelim eğer bu tanıtım videosu gerçekten GTA 6’ya aitse ve düşünüldüğü gibi 2017 gibi piyasaya çıkacaksa oyun gerçekten mükemmel olabilir. Ama videonun gerçekliği hakkında elimizde hiçbir ipucu yok. Birileri GTA severleri çok fena trollüyor olabilir mi ne dersiniz? Buyurun işte o video:

GTA 5 Modu Yüklerken Dikkat!

GTA 5 Türkçe Yama Yayınlandı!

YORUMLAR