Haftanın Android Oyunu: Bladelords

Haftanın Android Oyunu: Bladelords

Merhaba Tamindir takipçileri. Uzun geçen bir haftanın ardından yine haftasonuna geldik ve biraz dinlenme ve rahatlama imkanına kavuştuk. Haftasonu geldiğinde dinlenmek ve eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilmek için fakrlı aktivitelerle uğraşabiliyoruz. Bu aktivitelerden biri de arkamıza yaslanarak akıllı telefon ve tabletlerimizle mobil oyunlar oynamak. Uygulama marketlerinde oynayabileceğimiz milyonlarca mobil oyun seçeneği yer alıyor. Fakat iş tercih etmeye gelince hangi oyunu seçeceğimize karar vermekte güçlük çekebiliyoruz. İşte tam bu noktada size yardımcı olmak için araya giriyoruz ve her hafta sizinle güzel bir Android oyunu önerisi paylaşıyoruz.

Haftanın Android Oyunu köşemizin bu haftaki konuğu Bladelords adlı eğlenceli dövüş oyunu. Bladelords'da karanlığa sürüklenen bir eski bir imparatorluğun hikayesi konusu alınıyor. Bu imparatorluğu kurtarmak için harekete geçen kahramanlardan birini seçerek oyuna başlıyoruz ve aksiyona dalıyoruz.

Sanal kontrol çubuğu yardımıyla oynanan Bladelords'un grafikleri oldukça kaliteli. Oyunda birçok farklı kahraman seçeneği bizi beklerken 4 farklı bölgeyi ziyaret etmekteyiz. Bladelords'u bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarka indirebilirsiniz:

Mortal Kombat X'in iOS Versiyonu Ücretsiz Olarak Yayınlandı!

YORUMLAR