Haftanın Android Oyunu: Cops and Robbers!

Haftanın Android Oyunu: Cops and Robbers!

Zor, ama bir o kadar da eğlenceli olmayı başaran mobil oyunları sever misiniz? O zaman Haftanın Android oyunu bölümümüzde tam da aradığınız oyun sizi bekliyor. Bu haftanın Android oyunu olan Cops and Robbers! basit bir şekilde oynanan, yüksek puan yapması bir hayli zor olan ve kısa sürede bir bağımlılığa dönüşebilen bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir. Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir hırsız polis oyunu olan Cops and Robbers!'da polisten kaçan bir hırsızı yönetiyoruz ve yakalanmadan en çok altını toplamaya çalışıyoruz. Oyunda yönettiğimiz hırsız bir tavuk gibi sürekli koşuyor. Bize düşen görev ise onu yönlendirmek.

Cops and Robbers!'ı sadece ekranın sağına veya soluna dokunarak oynayabilirsiniz. Bu sayede hırsızımız dönüyor ve yön değiştiriyor. Fakat peşimizde bizi sürekli kovalayan polisten uzun süre kaçmak büyük bir konsantrasyon gerektiriyor. Yolumuzun üzerindeki yayalara çarparak onların altınlarını alabiliyoruz. Oyunda yüksek puan kazanmak biraz uğraşı gerektiriyor.

Minecraft tarzı pikselleştirilmiş grafiklerle süslenmiş Cops and Robbers! güzel bir görünüm sunuyor. Oyunu bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Minecraft'ın Sinema Filmi Geliyor, Hazır mıyız?

YORUMLAR