Haftanın Android Oyunu: Dragon Hills

Haftanın Android Oyunu: Dragon Hills

Merhaba Tamindir takipçileri. Dersler, sınavlar, projeler, sunumlar, raporlar bütün hafta boyunca beyinimizi meşgul etti. Fakat artık haftasonu geldi ve biraz kafamızı boşaltma fırsatımız oldu. Rahatlamak ve stres atmak için farklı hobilerimizle uğraşabiliyoruz. Bazılarımız da mobil cihazlarında oynadıkları eğlenceli oyunlarla dinlenebiliyorlar. İşte bu hafta da eğlenceli bir oyun oynamak isterseniz Haftanın Android Oyunu bölümümüzde sizin için yine güzel bir mobil oyun önerimiz var.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Dragon Hills göze oldukça hoş görünüyor ve oynanışıyla boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirmenizi mümkün kılıyor. Oyunda bir kulede hapsolan bir prensesin hikayesi konu alınıyor. Prensesimiz yardım bulmak için çığlıklar atıyor; fakat ne hikmetse hiçbir prens cevap vermiyor. Bunun yerine prensesin hazinelerinde gözü olan haydutlar kuleye saldırıyor ve hazineleri çalıyor. Prenslerden umudunu kesen prenses eline kılıcını aldığı gibi dev ejderhanın sırtına atılıyor ve haydutların peşine düşüyor.

Dragon Hills'de temel amacımız ejderhamızla haydutları kovalamak ve altınlarımızı geri almak. Ekranda yatay olarka sürekli ilerlerken yerin altına dalabiliyoruz e yukarıya doğru hızlıca zıplkayabiliyoruz. Bu sayede önümüze çıkan lav gölleri ve kazıklı duvarlar gibi engelleri atlatabiliyoruz. Ejderhamızın dalışa geçmesini sağlamak için parmağımızı ekranda basılı tutmamız yeterli. Ne kadar çok uzun basılı tutarsak o kadar derine dalıyoruz, aynı zamanda çıkışta daha da yükseğe zıplayabiliyoruz.

Güzel grafikler ve animasyonlarla süslenmiş Dragon Hills'i bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Tomb Raider Yıldızı Lara Croft'un Yeni Mobil Oyununu Çok Yakında Oynayabileceğiz

YORUMLAR