Haftanın Android Oyunu: GTA: Chinatown Wars

Haftanın Android Oyunu: GTA: Chinatown Wars

Eğer kendinize yeni yıl için güzel bir hediye almak istiyorsanız GTA: Chinatown Wars güzel bir seçim olabilir. Hatırlanacağı üzere Rockstar, Grand Theft Auto: Chinatown Wars oyununu ilk olarak Nintendo 3DS için yayınlamıştı. İlerleyen dönemde ise oyunun iOS versiyonu yayınlanmıştı ve mobil cihaz kullanıcılarının beğenisine sunulmuştu. Oyunun iOS versiyonunun çıkış yapmasının üzerinden uzun bir süre geçtikten sonra nihayet GTA: Chinatown Wars'ın Android versiyonu da yayınlandı ve oyun severlerin beğenisine sunuldu.

GTA: Chinatown Wars temel olarak ilk iki GTA oyununun klasik kuşbakışı oyun yapısını yeni bir hikayeyle birleştiren bir oyun. Oyunda Çin mafyasının Liberty City üzerindeki hakimiyet mücadelesine tanık oluyoruz ve bir mafya patronunun çocuğu olarak kendi yolumuzu çizmeye çalışıyoruz. Oyunda klasik görevleri yapabileceğiniz gibi yoldan araba çevirerek terör estirebilir ve polisi, hatta askeri güçleri bile peşinize takabilirsiniz. Serinin özüne sadık kalan bu oyun hem biraz nostalji yapmayı sevenlerin, hem de güzel bir açık dünya aksiyon oyunu oynamak isteyenlerin beğenisini kazanabilir.

Şu an indirimli olarak satılan GTA: Chinatown Wars çok daha yüksek olmayan bir fiyata sahip. Oyunun bu ücreti hakettiğini söyleyebiliriz. GTA: Chinatown Wars'ı satın almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Bu Oyunu Korsan Oynayanlar Asansörde Sıkışıp Kalıyor!

YORUMLAR