Haftanın Android Oyunu: Ire:Blood Memory

Haftanın Android Oyunu: Ire:Blood Memory

Merhaba Tamindir takipçileri. Eğer hafta sonunuzu daha eğlenceli bir hale getirmek istiyorsanız yine doğru adrestesiniz. Haftanın Android Oyunu bölümümüzde bu hafta da önceki haftalarda olduğu gibi yine sizi eğlenceli bir mobil oyun bekliyor. Ire:Blood Memory görsel kalitesiyle ve sunduğu gerçek zamanlı savaş sistemiyle benzerlerinden ayrılan aksiyon RPG türünde bir Android oyunu. Akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Ire:Blood Memory'de fantastik bir evrene konuk oluyoruz ve kıyameti engellemeye çalışıyoruz. Cehennemin hizmetkarlarıyla savaştığımız oyunda ürpertici düşman türleri ve bölüm sonu canavarları bizi bekliyor.

Hack and slash dinamiklerini kullanan bir rol yapma oyunu olan Ire:Blood Memory görsel kalitesiyle öne çıkıyor. Karakter ve düşman modellemeleri akıcı ve hoş görünen görsel efektlerle birleşmekte. Aşırı derecede vahşet içeren Ire:Blood Memory'de düşmanlarınızı yarığ geçebiliyor ve onları ölümcül sonlarla cezalandırabiliyorsunuz.

Bolca aksiyon sunan Ire:Blood Memory bize rol yapma oyunlarında özlenen karanlık atmosferi sunmayı başarabilen bir yapım. Oyunu bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Yeni Mobil Tomb Raider Oyunu Lara Croft: Relic Run Çıkış Yaptı!

YORUMLAR