Haftanın Android Oyunu: Metin Uca'dan Gaf Dağı

Haftanın Android Oyunu: Metin Uca'dan Gaf Dağı

Android için merak ile beklenen mobil bilgi yarışması oyunu Gaf Dağı bu mobil platform için resmi olarak çıkış yaptı! Hatırlanacağı üzere bir süre önce Gaf Dağı iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'ler için resmi olarak yayınlanmıştı ve kısa sürede oyun severler tarafından büyük beğeni kazarak Apple uygulama marketi App Store üzerinde üst sıralara tırmanmıştı. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tablet kullanan oyun severler ise Gaf Dağı'nın Android versiyonunun olmamasından şikayetçi olmuştu.

Bayramın arifesinde ise ünlü televizyon yıldızı Metin Uca Android cihaz kullanıcılarına müjdeyi vererek Gaf Dağı'nın Android için de yayınlandığını duyurdu. Artık Android cihaz kullanıcıları da doyasıya Gaf Dağı oynayabilecek ve oyun içerisinde düzenlenen ödüllü yarışmalara katılarak gerçek ödüller kazanabilecek.

Başrolünde Metin Uca'nın olduğu Gaf Dağı heyecan dolu bir bilgi yarışması oyunu. Oyunda bize Metin Uca tarafından ünlü siyasi, tarihi ve popüler şahsiyetlerin yaptığı inanılmaz gaflar sorulmakta ve belirlenen süre içerisinde doğru cevaplar vermemiz istenmekte. Oyunda zamana karşı yarışıyor olmanız oyunun daha heyecanlı hale gelmesini sağlıyor. Gaf Dağı'nda yüksek puan kazanan oyuncular Gaf Dağı'nın zirvesine tırmanabiliyor ve gerçek ödüller kazanabiliyor. Oyundaki soruların her biri bizzat Metin Uca tarafından seslendirilmiş ve oyun bu sayede oyunculara gerçek bir televizyon yarışmasında yarışıyorlarmış havası yaşatıyor.

Gaf Dağı Android versiyonunu ücretsiz olarak indirmek için:

Modern Combat 5: Blackout Çıktı!

YORUMLAR