Haftanın Android Oyunu: Must Deliver

Haftanın Android Oyunu: Must Deliver

Merhaba Tamindir takipçileri. Eğer bu hafta oynayabileceğiniz eğlenceli bir mobil oyun arıyorsanız çok uzağa gitmenize gerek yok. Haftanın Android Oyunu köşemizde sizi yine eğlenceli bir mobil oyun bekliyor. Haftanın Android Oyunu bölümümüzün bu haftaki konuğu olan Must Deliver hem basit bir şekilde oynayabileceğiniz, hem de bolca eğlenebileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu. Kısa sürede bağımlılık yapan oyunda alışılagelmişten biraz farklı bir zombi hikayesi konu alınıyor. Normalde zombi oyunlarında zombiler dünyayı istila eder ve insanlar hayatta kalmaya çalışır. Must Deliver'da ise insanlar bu istilaya bir çözüm bulmuşlardır. Geliştirilen panzehir salgının yayılmasını durdurmaktadır; fakat problem bu panzehiri hayatta kalan insanlara ulaştırmaktır. İşte biz de bu işe gönüllü olmuş kahramanları yönetiyoruz ve maceraya dahil oluyoruz.

Must Deliver'da kahramanımız sürekli koşarken onu yönlendiriyoruz. Yolculuğumuz sırasında sağımızdan, solumuzdan, önümüzden ve arkamızdan zombiler çıkıveriyor. Bu zombileri atlatmak için reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Ayrıca yol üzerindeki yeşil bonusları toplayabilmekteyiz. Bu bonuslardan 3 tanesini topladığımızda kahramanımızın süper gücünü aktifleştirebiliyoruz ve önümüze çıkan zombileri yok edebiliyoruz.

Must Deliver 8 bit retro tarzda grafiklere sahip. Oyun göze oldukça hoş görünüyor ve akıcı bir şekilde çalışabiliyor. Must Deliver'ı bu bağlantıyı kullanarak Android akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Angry Birds Stella POP! Rovio'yu Nasıl Kurtardı?

YORUMLAR