Haftanın Android Oyunu: Pudding Survivor

Haftanın Android Oyunu: Pudding Survivor

Merhaba Tamindir takipçileri. Yine yorucu bir haftayı atlattık ve haftasonuna gelerek biraz dinlenme imkanına sahip olduk. Eğer haftasonunda biraz rahatlamak ve eğlenerek stres atmak isterseniz sizin için yine güzel bir mobil oyun tavsiyemiz var. Bu hafta, Haftanın Android Oyunu köşemizin konuğu Pudding Survivor adlı sevimli, heyecanlı ve bir o kadar da eğlenceli beceri oyunu oldu. Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Pudding Survivor'da 2 minik puding parçasının hikayesi konu alınıyor. Kafadarlarımızın macerası akıntıya kapılmalarıyla başlıyor ve hızlı bir şekilde sürükleniyorlar. Bize düşen görev ise onlara bu yolculuklarında yön vermek ve engellere çarpmadan ilerlemelerini sağlamak.

Pudding Survivor reflekslerinizi test eden başarılı bir mobil oyun. Oyunda 2 puding parçasını aynı anda yönetiyoruz ve karşımıza çıkan engellere göre onlara yön veriyoruz. Kimi zaman puding parçalarından birini sağa veya sola yönlendirmemiz gerekirken, kimi zaman ikisini de aynı anda köşelere doğru yönlendirmemiz gerekiyor. Bu iş akıntı hızlandıkça ve oyunda ilerledikçe zorlaşmaya başlıyor ve daha heyecanlı bir hal alıyor. Puding parçalarını yönetmek için parmağımızı ekranın soluna veya sağına dokunduruyoruz. Eğer iki parçayı da aynı anda köşeye doğru yönlendirmek istersek ekranın sağına ve soluna aynı anda dokunuyoruz. Parmaklarımızı ekrandan kaldırdığımızda ise puding parçaları ilk konumlarına geri dönüyorlar.

Pudding Survivor kısa sürede bağımlılık yapabilen bir mobil oyun. Oyunu bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

GTA 5 PC 60 FPS Oynanış Videosu Yayınlandı!

YORUMLAR