Haftanın Android Oyunu: Respawnables

Haftanın Android Oyunu: Respawnables

Eğer bu hafta akıllı telefon veya tabletinizde hangi Android oyununu oynayacağınızı düşünüyorsanız sizin için güzel bir tavsiyemiz var. Digital Legends Entertainment tarafından geliştirilen Respawnables hem yüksek kaliteyi hem de sınırsız eğlenceyi birleştiren ücretsiz bir Android oyunu. TPS türünde yani 3. şahıs bakış açısının kullanıldığı bir aksiyon oyunu olan Respawnables'da kahramanımızı omuzlarının üzerinden görerek karşımızdaki yapay zeka tarafından yönetilen düşmanlara veya diğer oyunculara ateş açıyoruz ve en çok düşman öldüren oyuncu olmaya çalışıyoruz.

Respawnables'da karşılaşmaları kazandıkça tecrübe puanı kazanarak yeni silahların, kostümlerin, ekipmanların ve bölümlerin kilidini kaldırabiliyoruz ve oyunda kazandığımız parayı bu içerikleri satın almak için kullanabiliyoruz. Respawnables çizgi roman tadındaki akıcı ve yüksek kaliteli grafiklere sahip. Çevrimdışı oynanabilen oyunu internet üzerinden diğer oyunculara karşı veya Facebook arkadaşlarınıza karşı da oynayabiliyorsunuz.

Respawnables Hayalet Avcıları veya Siyah Giyen Adamlar - M.I.B. gibi eğlenceli filmlerdeki karakter kostümlerinden veya silahlarından seçenekleri de oyunculara sunuyor.

Respawnables indirmek için:

Oyunun iOS versiyonu da bulunmakta:

Temple Run 1 Milyar Kere İndirildi!

YORUMLAR