Haftanın Android Oyunu: Slender Rising

Haftanın Android Oyunu: Slender Rising

Eğer bu hafta Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde "Hangi oyunu oynasam?" diye düşünüyorsanız yine size güzel bir oyun tavsiyemiz var. Her hafta size yeni ve kaliteli bir Android oyununu önerdiğimiz "Haftanın Android Oyunu" bölümümüzün bu haftaki konuğu ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve oynayabileceğiniz bir korku oyunu olan Slender Rising oldu. Slender Man efsanesini konu alan bir korku oyunu Slender Rising'de oyuncular ıssız ve ürpertici mekanlarda maceraya atılarak bolca adrenalin salgılayabiliyorlar.

Slender Rising'de oyuncuların temel amacı 7 adet gizemli işareti bulmak. Bu iş için geniş bir arazide yol almanız ve işaretlerin yerini tespit etmeniz gerekiyor. Eğer çok oyalanırsanız Slender Man tarafından ele geçirilme tehlikesiyle karşılaşıyorsunuz. Slender Man size yaklaştıkça tehlikenin yaklaştığını hissedebiliyorsunuz ve garip şeyler oluyor.

Slender Rising'de oyunu başarılı yapan en önemli etkenlerden biri atmosfer. Oyunu hem gündüz hem de gece oynayabiliyorsunuz. Gündüz etrafınızı görmenizi zorlaştıran sis gece ise karanlık size bolca gerilim sunuyor. Gece yolunuzu el fenerinizle bulmaya çalışabiliyorsunuz veya gece görüş sistemiyle oyunu oynayabiliyorsunuz. Ayrıca oyunda yer alan fırtına modu ile şimşekler çakarken gök gürültüsü eşliğinde oyunu oynayabiliyorsunuz.

Slender Rising'in ses efektleri ve ürkünç müziği de atmosferi güçlendirmekte. Oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Ayın En İyi Android Oyunları (Ekim 2014)

YORUMLAR