Haftanın Android Oyunu: Smash Bandits Racing

Haftanın Android Oyunu: Smash Bandits Racing

Hutch Games'in bir süre önce iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'ler için çıkardığı popüler yarış oyunu Smash Bandits Racing artık Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerde de oynanabilecek. Oyunun Android versiyonunu resmi olarak yayınlayan Hutch Games oyunla birlikte bize yüksek dozda heyecanı ve sıradışı bir yarış tecrübesini yaşatmakta. Oyunda temel olarak yarışmaktan ziyade polislerle soluk soluğa polis kovalamacası yapmaktayız.

Smash Bandits Racing tamamen kendine özgün bir yapıya sahip olan ve yarış oyunlarına yeni bir soluk getiren bir mobil oyun. Oyunda GTA serisinin ilk iki oyunundan alışık olduğumuz kuşbakışı görüş açısı ile aracımızı kontrol ediyoruz. Oyun dokunmatik kontrollerle güzel bir şekilde bütünleştirilmiş. Aracımıza gaz vermek için aracımızın arkasındaki alana parmağımızla dokunuyoruz ve parmağımız basılıyken sağa veya sola kaydırarak aracımıza yön veriyoruz. Oyunun kontrollerine kısa bir süre içerisinde alışabiliyorsunuz ve oyunu rahatça oynayabiliyorsunuz.

Smash Bandits Racing'de aslında bir televizyon şovunun yıldızıyız. Yarışlarda ne kadar çok aksiyon oluşursa o kadar çok reyting alıyoruz ve bu da bizim için daha çok para anlamına geliyor. Para kazandıkça aracımızı geliştirebiliyoruz. Polis arabalarını yok ederek ve yoldaki nesneleri ezerek reytingi artırabilmekteyiz.

Oyunda sadece arabamızla sınırlı kalmıyoruz. Araç değiştirme noktalarından geçerek tank ve sürat teknesi gibi araçları da kullanabilmekteyiz. Eğer bu güzel grafiklere sahip oyunu denemek isterseniz bu bağlantılardan oyunu indirebilirsiniz:

iOS versiyonu:

Subway Surfers İtalya'da!

YORUMLAR