Haftanın Android Oyunu: Strikers 1945-2

Haftanın Android Oyunu: Strikers 1945-2

Eğer Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinizde oynayabileceğiniz güzel bir oyun arıyorsanız Strikers 1945-2 size tavsiye edebileceğimiz güzel bir mobil oyun olacaktır. Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu mobil uçak savaşı oyunu 90'lı yıllarda atari salonlarında jeton atarak oynadığımız atari oyunlarının eğlencesini akıllı telefon ve tabletlerimize taşıyor. Oyun bir atari oyununun retro havasını tam anlamıyla korumayı başarmakta. Strikers 1945-2 hem ses efektleri, hem de grafikleri bakımından nostaljik bir başarı elde ediyor.

Strikers 1945-2 her anı aksiyon dolu olan bir oyun. Oyunda farklı uçakları kontrol edebilmekte ve yenilerini kazanacağımız para ile satın alabilmekteyiz. Bu uçaklar ekranda dikey olarak ilerliyor ve üzerimize yüzlerce düşman saldırıyor. Düşman ateşinden kaçarken bir yandan da onlara ateş ederek yok etmemiz gerekiyor. Düşmanlarımızı yok ettiğimizde ortaya çıkan parçalarla ateş gücümüzü artırabiliyoruz ve büyük hasar veren bombalara sahip olabiliyoruz.

Strikers 1945-2'de bizi dev bölüm sonu canavarları beklemekte. Bu başarılı mobil oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Ayın En İyi Android Oyunları (Eylül 2014)

YORUMLAR