Haftanın Android Oyunu: Sword Of Xolan

Haftanın Android Oyunu: Sword Of Xolan

Yorucu bir haftanın ardından dinlenme imkanı bulabileceğimiz bir haftasonuna geldiğimize göre bizi yine güzel mobil oyunlar bekliyor demektir. Haftasonunu daha eğlenceli bir hale getirmek için oynayabileceğiniz mobil oyunları takip ettiğiniz Haftanın Android oyunu bölümümüzün bu haftaki konuğu oldukça başarılı bir Türk yapımı platform oyunu olan Sword Of Xolan oldu. Sword Of Xolan'da toprakları karanlık güçler tarafından tehdit edilen bir fantastik dünyaya konuk oluyoruz ve bu toprakları kurtarmak için gönüllü olan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız olan Xolan büyük kılıcını ve zırhını kuşanıyor ve istilacı canavarlarla savaşmaya başlıyor. Bize düşen görev ise Xolan'ın ölümcül tuzaklara yakalanmamasını ve canavarları yok etmesini sağlamak.

Retro tarzı güzel bir şekilde kullanan ve bize 80'li yılların klasik ve katıksız eğlence içeren video oyunlarını hatırlatan Sword Of Xolan'da kahramanımız bir yandan kılıcı ve büyü gücüyle canavarlarla savaşırken bir yandan alev kapanlarından, sivri kazıklardan ve giyotinlerden kaçmaya çalışıyor. Ayrıca oyun içerisinde dev bölüm sonu canavarı savaşları da bizi bekliyor.

Sword Of Xolan'ın kısa sürede bağımlılık yaptığı söylenebilir. Alper Sarıkaya tarafından geliştirilen Sword Of Xolan'ı bu bağlantıyı kullanarak Android akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Modern Combat 5 Artık Bilgisayarlarda ve Bütün Mobil Platformlarda Ücretsiz!

YORUMLAR