Haftanın Android Oyunu: THE KING OF FIGHTERS '98

Haftanın Android Oyunu: THE KING OF FIGHTERS '98

Eğer 90'lı yıllarda çocukluğunuzu geçirdiyseniz ve o dönemin atari oyunlarını özlüyorsanız size güzel bir haberimiz var. 90'lı yılların en beğenilen dövüş oyunları arasında yer alan The King of Fighters serisisnin 5. oyunu olan THE KING OF FIGHTERS '98 mobil cihazlar için çıkış yaptı. Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletleriniz için 8.29 TL etiket ile satışa sunulan dövüş oyunu bize klasik eğlenceyi aynı şekliyle sunabilmekte. Dokunmatik kontrollere uyarlanmış oyun ayrıca Android cihazlarla uyumlu kontrol cihazlarını da destekliyor.

THE KING OF FIGHTERS '98 serinin en çok kahraman sahip olan oyunlarından biri. Oyunda 38 farklı kahraman yer alıyor ve bu kahramanları 2 farklı oyun modunda dövüştürebiliyoruz. 2 oyun modunun haricinde bize yeteneklerimizi geliştirebilmemiz için bir alıştırma modu da sunuluyor.

THE KING OF FIGHTERS '98 çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyun. Bluetooth üzerinden oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynayabilir ve karşılıklı dövüşebilirsiniz. Eğer bu klasiği kaçırmak istemezseniz bu bağlantıyı kullanarak oyunu satın alabilirsiniz:

Sony, Playstation 4 için 2.0 Güncellemesini Duyurdu

YORUMLAR