Haftanın iOS Oyunu: Infinity Blade 2

Haftanın iOS Oyunu: Infinity Blade 2

Mobil oyun geliştiricisi Chair Entertainment Group tarafından iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad için geliştirilen ve incelemeler sonucu bir hayli iyi yorumlar alan mobil aksiyon oyunu Infinity Blade 2 Apple uygulama marketi App Store üzerinde geçici bir süreliğine ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Unreal Engine grafik motoru kullanılarak geliştirilmiş olan Infinity Blade 2 görsel anlamda iOS cihazların limitlerini zorlayan bir oyun. Infinity Blade 2 yüksek kaliteli karakter ve çevre grafikleriyle benzerlerinden ayrılan ve fark yaratan bir oyun. Infinity Blade 2'de hikaye olarak ilk oyunun kaldığı yerden maceraya devam ediyoruz. Hatırlanacağı üzere kahramanımız ilk oyunda insanlık üzerinde büyük baskı kuran Tanrı Kral'ı yenmek için mücadele vermiş ve bu işi efsanevi bir kılıç olan Infinity Blade'ten yardım alarak gerçekleştirebilmişti. Serinin ikinci oyununda da kahramanımız Infinity Blade arkasındaki sır perdesini aralamaya çalışarak yeni mekanları ziyaret ediyor ve yeni düşmanlarla karşılaşıyor. Infinity Blade 2'de Asya mimarisinden esinlenen Saydhi's Estate veya Orta Çağ mimarisinden esinlenen Vault of Tears gibi fantastik mekanları keşfedebiliyoruz. 

Infinity Blade 2 kullandığımız silahlar için de farklı seçenekler sunmakta. Dilersek iki elimizle devasa silahlar kullanabileceğimiz gibi her elimize daha seri saldırmamızı sağlayan silahlar alabiliyoruz. Bunun yanında klasik kılıç ve kalkan ikilisini kullanarak defansif bir şekilde oyunu oynayabiliyoruz.

Chair Entertainment Group bu kampanyanın ne kadar süreceği hakkında resmi bir açıklama yapmış değil. Bu nedenle bu kaliteli oyunu halen ücretsizken kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Infinity Blade 2'yi bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Ayın En İyi iOS Oyunları (Mayıs 2014)

YORUMLAR