Haftanın iOS Oyunu: Plunder Pirates

Haftanın iOS Oyunu: Plunder Pirates

Bu hafta iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz güzel bir mobil oyun arıyorsanız Plunder Pirates doğru bir seçim olacaktır. Angry Birds'ün yaratıcısı Rovio tarafından yayınlanan bu yeni mobil strateji oyunu sunduğu yüksek kalite ile "Haftanın iOS Oyunu" bölümümüzün konuğu oldu. Plunder Pirates'ta oyuncular kendi korsan hikayelerinin ana kahramanları olabiliyorlar. Strateji oyunu türünde bir korsan oyunu olan Plunder Pirates'ta gemimize atlayarak yedi denizleri keşfedebiliyor ve rakiplerimize kimin en büyük korsan kaptanı olduğu gösterebiliyoruz.

Plunder Pirates'ta oyuna kendi korsan adamızı inşa ederek başlıyoruz. Daha sonra kendi tayfamızı yetiştirmeye başlıyoruz ve nihayetinde tehlikelerle dolu açık denize açılıyoruz. Gizemli hazinelerin peşinde koşabildiğimiz oyunda dev deniz canavarları ile savaşabilmekteyiz.

Online altyapıya sahip olan Plunder Pirates'ta deniz üzerinde rakip kaptanlarla savaşabildiğimiz gibi diğer korsan adalarını yağmalayabiliyoruz. Oyun loncalar kurmamıza veya loncalara katılmamıza da imkan veriyor. Kendi korsan bayrağımızı da yaratabilmemize izin veren Plunder Pirates yüksek grafik kalitesi ile görsel bir şölen sunuyor.

Plunder Pirates'ı ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Asphalt Overdrive Çıktı! Hemen İndirin!

YORUMLAR