Hakan: Muhafız Üçüncü ve Dördüncü Sezonlar İçin Onay Aldı

hakan muhafız

Yakın zaman önce Netflix üzerinde izlenmeye başlayan Hakan: Muhafız, oldukça beğenilmişti. Netflix bugün yaptığı açıklamada, Hakan: Muhafız üçüncü ve dördüncü sezonu ile izleyenlerin karşısında olacak ifadelerini kullandı. Böylece Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi Hakan: Muhafız, üçüncü ve dördüncü sezon onayını almış oldu.

14 Aralık 2018 tarihinde Netflix üzerinden yayınlanan Hakan: Muhafız, İstanbul’u ölümsüz düşmanlarından korumak üzerine harekete geçiyor ve izleyenlere aksiyon dolu anlar izletiyordu. İlk sezon kadrosunda başrol Çağatay Ulusoy’un yanı sıra Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş ve Yurdaer Okur gibi ünlü isimleri barındıran Hakan: Muhafız’ın ikinci sezonunun geleceği daha önce açıklanmıştı.

İkinci sezonda Engin Öztürk, Boran Kuzum, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu gibi isimlerin rol alacağı aktarılırken, dizinin hem Türkiye’de hem de dünyada hatırı sayılır bir izleyici kitleye ulaştığının altı çizildi. Netflix de bu ilgiye kayıtsız kalmayarak diziyi uzatma kararı aldığını dile getiren yapımcılar, dizinin 3. ve 4. sezonları ile 2020 yılına kadar devam edeceğini aktardılar.

Konuyla ilgili açıklama yapan Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl, “Çok yetenekli bir oyuncu kadrosu ve yapım ekibiyle birlikte 2 sezon daha çekecek olduğumuz için heyecanlıyız. Aşk, aksiyon, komedi, macera gibi Türk dramalarından alışkın olduğumuz temaların yanı sıra fantastik öğeler de içeren, İstanbul’u hikayenin odağında tutan Hakan: Muhafız sayesinde tüm dünyadaki izleyicilerimizin Türk yapımlarının başarısına bir kez daha şahit olduğunu düşünüyoruz ve bu hikayeyi daha da genişleterek izleyicilerimizle buluşturacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.