Hareketli Sticker Fotoğraf Teknolojisine Merhaba Deyin!

Hareketli Sticker Fotoğraf Teknolojisine Merhaba Deyin!

Sevgili Polaroid tutkunu Tamindir okuyucuları, yaklaşın! Sizlere bu son teknoloji ürünü yeni fotoğraf yazıcısını tanıtmak istiyorum.

Editör iç sesi: Arada bu haberlerden prim alsak hiç fena olmayacak…

Prynt Pocket isimli ürün, iPhone ‘Live Photos’ (canlı fotoğraf) teknolojisini fotoğraf çıktılarınıza taşımanızı sağlıyor. Tıpkı Harry Potter fotoğrafları gibi! Tabi filmdeki gibi direk fotoğraflarınız kıpraşmıyor, ancak tekrar telefon kameranızı çıktının üzerine getirdiğinizde, resmin hareket edişini görebiliyorsunuz. Bu aynı galerinizde fotoğrafın üzerine uzun bastığınızda olduğu gibi. Çok anlatamadım, siz en iyisi videoyu izleyin.


Prynt markası ve akıllı telefonları polaroid fotoğraf makinelerine dönüştüren bu gibi ürünler zaten piyasada uzun süredir var. Ama hareketli fotoğraf teknolojisi adına bir ilke imza atan bu yeni modeli sizlerle paylaşmadan geçmek istemedik. Eğer fotoğraflarınızı eski usul print ettirip saklamayı sevenlerdenseniz, bu yeni teknolojiye bayılacaksınız. Üstelik çıktıları sticker şeklinde basan cihaz sayesinde anılarınızı dilediğiniz yere yapıştırabilir, dilediğinizde Prynt uygulamasını kullanarak kaydettiğiniz anların canlanışını tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Ürünü incelemek ve satın almak için resmi internet sitesini buraya bırakıyorum. Ben bu yeni fotoğraf teknolojisini oldukça beğendim, ya sizin fikriniz?

YORUMLAR