Havada Süzülen UFO Şeklindeki Hoparlör Görenleri Büyülüyor

Havada Süzülen UFO Şeklindeki Hoparlör Görenleri Büyülüyor

Şimdiye kadar kablosuz hoparlörleri görmeye alışmıştık; fakat karşımıza çıkan bu yeni hoparlör sınırları biraz zorluyor. Mars adı altında geliştirilen bu yeni hoparlör tıpkı bir UFO gibi havada süzülebiliyor. Fakat Mars sadece bundan ibaret bir cihaz değil. Mars'ın havada süzülme özelliğinin haricindeki diğer özellikleri de onu benzersiz bir hoparlör yapabilmek için yeterli.

Uçak teknolojilerinde kullanılan kalitede alüminyumdan üretilmiş olan Mars yüksek dayanıklılığa ve 3 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip. Ayrıca üzerindeki mıknatıs ile metal yüzeylere tutunabilen Mars düşük ağırlığıyla cebinizde taşıyabileceğiniz bir hoparlör.

Mars'ı çalıştırabilmek için herhangi bir kablo bağlamanıza gerek yok. Subwoofer ünitesi ile birlikte kablosuz şarj olabilen hoparlörün şarjı 8 saate kadar dayanabilmekte. Hoparlörü Android veya iOS telefon veya tabletlerinizle, bilgisayarlarınızla eşleştirebilirsiniz. Mars içerisindeki uzaklık algılama özelliğis ayesinde cep telefonunuz hoparlörden ne kadar uzaktaysa sesin otomatik olarak artmasını veya azalmasını sağlayabiliyorsunuz. Hoparlörün subwoofer ünitesi üzerinde yer alan 2 adet USB çıkışı ile telefonlarınızı ve USB cihazlarınızı şarj edebilmeniz de mümkün. Mars üzerinde bir de mikrofon eklenmiş.

Şu an hala geliştirilme aşamasında olan Mars'a Indiegogo üzerinden destek verebilir ve hoparlörün farklı versiyonlarını satın alabilirsiniz:

https://www.indiegogo.com/projects/mars-by-crazybaby-a-levitating-bluetooth-speaker/

Dünyanın İlk Uçan Kaykayı Karşınızda!

YORUMLAR