Hearthstone: The Witchwood Ücretsiz Olarak Yayınlandı!

Hearthstone: The Witchwood çıktı

Merakla beklenen Hearthstone: The Witchwood paketi, bugün itibarıyla oynanabilir oldu. Oyuna 135 yeni kart ekleyen ve oynanışta önemli değişiklikler yapan genişleme paketi, ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunuldu.

Blizzard evreninde yer alan karakterlerin yer aldığı kart oyunu Hearthstone: Heroes of Warcraft, 2014 yılından bu yana oynanabiliyordu. Çıktığı ilk günlerde dahi büyük bir ilgiyle karşılanan ve milyonlarca kişi tarafından oynanan yapım, Blizzard’a önemli bir gelir de getirmişti.

Oyundaki heyecanı üst seviyede tutmak ve yeni oyun taktikleri geliştirilmesinin önünü açmak adına çeşitli zamanlarda genişleme paketleri yayınlamaktan geri kalmayan Blizzard, birkaç ay önce The Witchwood’u tanıtmıştı.

Kara büyünün ormanlardaki yaratıkları Azeroth’un başkenti Gilnean üzerine göndermesi ve Kral Greymane’in yardımcılarıyla bu saldırıya karşı çıkması üzerine kurulu hikayesiyle Hearthstone’a yeni hikaye detayları ekleyen eklenti paketi, buna uygun 135 kartı beraberinde getirmişti. Yeni kartlardan bazılarının Echo türünde olacağının altını çizen şirket, Echo kartların üst üste oynanabileceğini ve bu yolla yeni taktikler yapılabileceğini aktarmıştı.

Bugün itibarıyla Windows, Mac OS, iOS ve Android platformu için yayınlanan ve ücretsiz olarak oynanabilen The Witchwood paketini hemen denemek için aşağıda yer alan “indir” tuşuna basabilir ve oyunu indirebilirsiniz.