Hearthstone'un Yeni Macera Paketi One Night in Karazhan Duyuruldu

Hearthstone'un Yeni Macera Paketi One Night in Karazhan Duyuruldu

Blizzard'ın rekorlar kıran dijital kart oyunu Hearthstone'un yeni macera paketi One Night in Karazhan duyuruldu. Hearthstone‘un dördüncü macerası bizleri Medivh'in kaldığı malikane olan Karazhan'a götürüyor ve ilk zamanları konu alıyor. 

Geçtiğimiz haftalarda çeşitli forumlarda Hearthstone ile ilgili çeşitli spekülasyonlar ortaya atılmıştı. Bu spekülasyonlardan biri de macera paketinin Karazhan'da geçeceği ile ilgiliydi. Medivh'in alternatif Mage karakteri olarak oyunda yer alması Karazhan'ın geleceği konusunda teorileri boşa çıkaracak gibi göründüyse de öyle olmadı. Blizzard'ın yaptığı açıklamada One Night in Karazhan resmi olarak duyuruldu.

Yeni macera paketinde görevimiz, partiden önce kaybolan Medivh'e ne olduğunu öğrenmek olacak. Karazhan'da yaşanan düzensizliğe bir son vermemiz gereken oyunda, partinin hiçbir sıkıntı çıkmadan devam etmesini sağlamamız gerekiyor. One Night in Karazhan 11 Ağustos'ta oynanabilir olacak ve başlangıç bölümü ücretsiz olarak kullanıcılarla buluşacak. Tüm kanatları açmak isterseniz 20 dolar ödemeniz yeterli, teker teker almak istersenizde 7 dolar veya 700 altın verebilirsiniz.

Hearthstone'da Başarılı Olmanın 5 Yolu

YORUMLAR