Hitman: Sniper Android ve iOS için Duyuruldu

Hitman: Sniper Android ve iOS için Duyuruldu

Video oyunlarının kalıplaşmış kahramanlarından olan Hitman yeni oyunuyla Android ve iOS cihazlarda boy gösterecek. Hitman oyunlarının geliştiricisi Square Enix Android veya iOS işletim sistemlerine sahip akıllı telefon veya tabletlerde oynanabilecek yeni bir Hitman oyunu olan Hitman: Sniper'ı resmi olarak duyurdu. Yeni oyun free to play sistemine sahip olacak; yani ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek.

Square Enix Hitman: Sniper için "tamamen yeni bir Hitman oyunu" tanımlamasını yapıyor. Oyun, oyunculara büyük heyecan yaşatacak bir sniper oyunu olarak tasarlanıyor. Bu yapı bize Hitman oyunlarının konsol veya bilgisayar versiyonlarından alışık olduğumuz Sniper Challenge modunu hatırlatıyor. 

Oyunun geliştiricileri Hitman: Sniper hakkında şu sözleri söylüyor:
"Oyunda senaryo ile bağlantılı görevlerde farklı hedeflere suikast düzenlerken zekanızı ve algınızı kullanmanız gerekecek."

Gelitşriciler ayrıca bu görevlerin tekrar oynanabilirliğinin de olacağını söylüyor. Oyunculara hedeflerine ulaşmaları için farklı yollar sunulacağı ve bu yolları keşfetmenin oyuncunun yaratıcılığına bırakılacağı ifade ediliyor.

Square Enix Hitman: Sniper'ın çıkış tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yapmadı; fakat bu oyunu bu sene içerisinde çıkaracaklarının sözünü verdi.

Hatırlanacağı üzere Square Enix bir süre önce Hitman GO adlı sıra tabanlı strateji oyununu mobil cihazlar için yayınlamıştı. Hitman GO'yu denemek isterseniz:

Angry Birds Stella Eylül'de Çıkış Yapacak

YORUMLAR