HoloLens Artırılmış Gerçeklik Seti 8 Ülkede Ön Siparişe Açıldı

HoloLens Artırılmış Gerçeklik Seti 8 Ülkede Ön Siparişe Açıldı

Microsoft Hololens artırılmış gerçeklik seti sadece ABD ve Kanada olmak üzere 2 ülkede ön siparişe açıktı. Ancak dün yapılan bir açıklamayla; Yeni Zelanda, İngiltere, Avustralya, Almanya, Fransa ve İrlanda ön sipariş verilebilen ülkeler listesine dahil edildiler.

Avustralya’da ön sipariş fiyat etiketi olarak geliştirici modelinin 4.369 Avustralya Doları olduğu Hololens teknolojisi çok da ucuz bir teknoloji değil. Bu ülkede artırılmış gerçeklik cihazının ticari modeline sahip olmak da 7.269 Avustralya Doları dolara sipariş edilebiliyor. Bu ülkeye Hololens’ler Kasım ayında varmış olacak.

Avustralya’nın komşusu Yeni Zelanda’da ise Hololens, 7.829 Yenmi Zelanda Doları olarak ön siparişe açık. Almanya ve Fransa’da 3.299 Euro olan bir Hololens, İngiltere’de 2.719 İngiliz Sterlini etiketiyle sipariş edilebiliyor.

Hololens Kaç Para?

Geçtiğimiz Ağustos ayında Microsoft, HoloLens'in Ticari Sürümü'de geliştiricilere açmıştı. İçinde Microsoft HoloLens Geliştirici Paketi, taşıma çantası, mikrofiber toz bezi, şarj cihazı ve micro-USB 2.0 kablosu yer alan bu set yaklaşık 3 bin dolar ödeyen herkesin olabilir. Biraz para biriktiri alır ve artırılmış gerçeklik nasılmış göz gezdiririz artık (!).

Artık Herkes Bir HoloLens Satın Alabilecek

HoloLens ile Holografik İletişim Gerçekleştirildi

HoloLens Oyunlar Xbox One'a Geliyor

YORUMLAR