Huawei Mate 10 ve Mate 10 Pro Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Huawei Mate 10 ve Mate 10 Pro Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Huawei, dün akşam yeni yonga seti Kirin 970'i IFA 2017'de açıkladı. Bunun yanında bu yongayla piyasaya çıkacak ilk telefonları olan Mate 10 ve Mate 10 Pro'yu doğruladı. İşte Huawei Mate 10 ve Mate 10 Pro'nun tanıtım tarihi.

Mate 10 ve Mate 10 Pro'nun Huawei'nin ilk tam ekranlı akıllı telefonları olacağını söyleyen CEO Richard Yu, bu telefonlarda çift kamera olacağını doğrulamadı. Ancak Huawei'nin resmi Twitter adresinde çift kamera ile geleceği bir nevi önceden açıklanmıştı. Ayrıca her iki cihazda da Note 8'deki veya Essential Phone'daki gibi yüksek bir ekran gövde oranı olması bekleniyor.

Huawei şirketinin IFA 2017'de tanıttığı Kirin 970 yonga seti, önceki yonga setlerine oranla daha iyi yapay zeka yetenekleri için özel bir sinir ağı işleme motoruna sahip. Aynı zamanda yeni işlemci, düşük ışıklı daha iyi resim kalitesi için bir renk ve bir tek renkli sensörlü çift kamera sistemini destekliyor. Bunu Huawei Mate 10'un renkli ve siyah beyaz sensörlü bir çift arka kamera ile birlikte geleceği yönünde düşünebiliriz. Fakat yeni telefonlar hakkında tüm bilgiler 16 Ekim'de resmileşecek.

Huawei, Türk Üniversite Öğrencilerine Çin'de Teknoloji Eğitimi Verecek

Huawei Mate 10'un Yeni Görüntüleri Sızdırıldı

YORUMLAR